Hulpdiensten zoeken na melding overstekend persoon A15 in sloten

door Peter Donk
SLIEDRECHT – Verschillende hulpdiensten zijn donderdagmorgen 28 september 2023 even over half twaalf gealarmeerd over de melding van een persoon, die de snelweg A15 wilde oversteken. Het leek erop dat de persoon vervolgens in een sloot zou zijn beland. Later werd een 30-jarige man zonder vaste woon- of met een nat pak gevonden.

De politie en de brandweer zijn na de melding een zoekactie begonnen. Dat gebeurde ter hoogte van de voetbalvelden en de Kubus. (Foto ArieJan van Termeij / Sliedrecht24)

Op de snelweg A15 was korte tijd de rechter rijbaan afgekruist. De brandweer zette bij een zoekslag een drone in. Na enkele uren zoeken werd de man gevonden. De politie zegt dat hij is aangehouden voor het vertonen van gevaarlijk gedrag in het verkeer. “De meneer gaat de zorg krijgen die hij nodig heeft”, zet de politie.

1 gedachte over “Hulpdiensten zoeken na melding overstekend persoon A15 in sloten”

  1. Er was ook veel politie en brandweer bij de lockhorst daar hebben ze wel 1 iemand gevonden in de sloot

Plaats een reactie

*=Verplicht veld