HopperDePop! hoogtepunt in aanloop naar einde vakantieperiode

door Hans van der Aa
SLIEDRECHT – Voor velen zit de vakantieperiode er al weer (bijna) op. Zaterdag 23 augustus 2025 was het bierfestival HopperDePop! op het horecaplein aan de Kerkbuurt een prachtige gelegenheid om daar samen nog eens lekker over na te praten. Het festival werd georganiseerd door grandcafé Spek & Bonen, Basta en biercafé The Moonshine. Het was ouderwets druk en gezellig.

Gezelligheid was troef tijdens HopperDePop. Met vrienden en bekenden genieten van een (speciaal)biertje of een cocktail. En dat met Cubaanse klanken of stevige rock op de achtergrond. (Foto Hans van der Aa / Sliedrecht24)

Tekst gaat verder onder foto.

Het verhoogde podium werd gevuld met drie live acts: het swingende trio Rincón Caribeño trad op met zomerse Latin- en Cubaanse klanken, Straight zorgde voor stevige rootsrock & blues en last but not least de lokale rockhelden The Leftovers (zie foto hieronder). Tussendoor draaide DJ Erik zijn bonte potpourri van pure gezelligheid.

Minimarkt
Nieuw dit jaar was een sfeervolle minimarkt met lokale ondernemers, een smakelijke barbecue en een heuse cocktailbar voor wie even iets anders dan een biertje wilde drinken. Onder de aanwezige brouwers waren onder andere Brouwerij Gantelwasser uit Papendrecht en Het Anker uit België.

Plaats een reactie

*=Verplicht veld