Honderden mensen genieten van Ekdom & The Queens of ABBA tribute

SLIEDRECHT – Alle bekende discoplaten kwamen zaterdagavond 7 februari 2026 voorbij tijdens Ekdom & The Queens of ABBA Tribute in partycentrum De Lockhorst aan de Sportlaan. Deze regionale activiteit trok ruim 650 mensen en het was er heel gezellig.

Terug naar de gouden tijden; de 70’s en 80’s. De organisatoren van de avond namen je mee naar de tijd van disco. Stilstaan was geen optie tijdens Disco Boogie Wonderland. (Aangeleverde foto Arie van den Nieuwendijk)

Naast DJ Gerard Ekdom werkte DJ JOZZ mee. 

Tekst gaat verder onder foto.

Bezoekers kwamen van heinde en verre naar het evenement met muziek van de toenmalig populaire Zweedse popgroep ABBA. Door een volle zaal klonk de muziek uit de jaren ’70 en ’80 van ABBA en er werd volop meegezongen. Voor de bezoekers werd het een fantastische avond. 

Tekst gaat verder onder foto.

ABBA is een Zweedse popgroep, die in 1972 in Stockholm werd gevormd. De bandleden waren Agnetha Fältskog, Björn Ulvaeus, Benny Andersson en Anni-Frid Lyngstad. Het werd één van de succesvolste bands ter wereld. Ze verkochten meer dan 200 miljoen albums. Het evenement voor fans van ABBA was georganiseerd door Disco Boogie Wonderland en partycentrum De Lockhorst. 

2 gedachten over “Honderden mensen genieten van Ekdom & The Queens of ABBA tribute”

  1. Het was heel gezellig. Wat een dansfeest!

    Maar ook belangrijk de huidige partijen willen De Lockhorst slopen.

    Terwijl inmiddels blijkt dat de weg er ook omheen gelegd kan worden.

    Dat is dus bizar.

    Hoe fijn om gewoon in Sliedrecht nu en in de toekomst af en toe leuk te kunnen dansen in deze prachtige locatie.

    Als je dat over 5 jaar nog wil, heb je nu alleen de keuze om op PRO Sliedrecht te stemmen of Slydregt.NU.

    18 maart stemmen is dus deze keer belangrijker dan ooit.

    Dan nog iets leuks in het Sliedrechts museum is een Sixties tentoonstelling.

    Die is ook Echt heel erg leuk!

    Fijne zondag.

  2. Was echt heel gezellig Arie
    We hopen dat je mag blijven bestaan.
    Zoveel mensen kunnen we nergens anders kwijt.

Plaats een reactie

*=Verplicht veld