Op de bon gezet op Kerkbuurt voor ‘zonder redelijk doel’ rondhangen

SLIEDRECHT – Twee jongeren zijn donderdag 7 januari 2021 even voor 17.00 uur door de politie aan winkelpromenade Kerkbuurt bekeurd. Ze zouden zonder redelijk doel hebben rondgehangen.

De doorsteek is volgens de politie ‘altijd een rommel’ en ‘het ziet er soms echt niet uit’. Dan maar handhaven, vond de politie. “Want alleen wegsturen helpt kennelijk niet”, schrijft een wijkagent op sociale media. (Foto Politie Drechtsteden Buiten)

Het voorval was op de plaats waar voorheen een computerwinkel was gevestigd. Bij de overdekte doorsteek naast Ter Stal. Eén jongen was 14 jaar. Vanwege zijn leeftijd is de boete gehalveerd naar € 50,–. De ander was 18. Hij moest € 100,– betalen. Beiden wonen in Sliedrecht. Voor de wijkagenten waren  het bekende ‘hangers op straat’.