Japans restaurant Oishi Fusion

Zwemwedstrijden voor basisscholen

SLIEDRECHT – In bronbad De Lockhorst zijn donderdagavond 10 maart en maandagavond 14 maart 2016 zwemwedstrijden gehouden voor leerlingen van basisscholen, in samenwerking met zwemvereniging Door Water Fit.

De scholen gingen onderling de competitie aan. Elke groep had (veelal een ouder als) coach. (Foto Sliedrecht24)

Zowel jongens als meisjes zwommen mee. De uitslagen zijn als volgt: 

Meisjes groep 2 (1 baan schoolslag):

  1. Lotte Naaktgeboren (Prins Willem Alexander school) 0.36.64
  2. Lisa van Hof (Oranje Nassau school) 0.43.78
  3. Izzy Bot (Henri Dunant school) 0.50.25

Jongens groep 2 (1 baan schoolslag):

  1. Milan Rijsdijk (Oranje Nassau school) 0.44.19
  2. JD Pluijmert (Henri Dunant school) 0.45.68
  3. Aram de Snoo (Prins Willem Alexander school) 0.46.35

Meisjes groep 3 (1 baan schoolslag):

  1. Thirza Schelling (Oranje Nassau school) 0.36.21
  2. Jisca van de Luitgaarden (Oranje Nassau school) 0.36.36
  3. Loïs Boon (Oranje Nassau school) 0.38.73

Jongens groep 3 (1 baan schoolslag):

  1. Sjoerd Schep (Anne de Vries school) 0.33.50
  2. Daniël Klinzing (Oranje Nassau school) 0.34.82
  3. Matijs Klomp (Prins Willem Alexander school) 0.35.59

Meisjes groep 4 (1 baan schoolslag):

  1. Vlinder Gort (Oranje Nassau school) 0.27.44
  2. Anoek van der Heiden (Roald Dahl school) 0.29.43
  3. Reza Meijer (Anne de Vries school) 0.31.39

Jongens groep 4 (1 baan schoolslag):

  1. David van Heteren (Johannes Calvijn school) 0.28.88
  2. Dennis de Hoop (Roald Dahl school) 0.30.73
  3. Luke Kraaijeveld (Prins Willem Alexander school) 0.32.20

Meisjes groep 5 (1 baan schoolslag):

  1. Robin Vermeulen, wedstrijdzwemster, (Prins Willem Alexander school) 0.23.70
  2. Fleur Lijflander, wedstrijdzwemster, (De Wilgen) 0.25.76
  1. Nikita de Kock (Oranje Nassau school) 0.27.09
  2. Jasmijn Korevaar (Prins Willem Alexander school) 0.29.07
  3. Felicia van Beest (Prins Willem Alexander school) 0.29.13


Jongens groep 5 (1 baan schoolslag):

  1. Dries ten Have (Oranje Nassau school) 0.26.05
  2. Julian den Ouden (Johannes Calvijn school) 0.26.94
  3. Seth van Eck (Prins Willem Alexander school) 0.28.26


Meisjes groep 6 (2 banen schoolslag):

  1. Puck Hogendoorn, wedstrijdzwemster, (Anne de Vries school) 0.50.40
  1. Vera van Houwelingen (Prins Willem Alexander school) 0.55.57
  2. Thirza Huijzer (Johannes Calvijn school) 1.01.31
  3. Mara Kreukniet (Prins Willem Alexander school) 1.02.86


Jongens groep 6 (2 banen schoolslag):

  1. Julius Gort (Oranje Nassau school) 0.56.73
  2. Gideon Stam (Johannes Calvijn school) 0.58.51
  3. Levi Redelijkheid (Johannes Calvijn school) 1.03.12


Meisjes groep 7 (2 banen schoolslag):

  1. Iris Dubbeldam (Anne de Vries school) 0.57.08
  2. Naomi van der Heiden (Roald Dahl school) 1.01.34
  3. Iris van der Aa (Prins Willem Alexander school) 1.01.66


Jongens groep 7 (2 banen schoolslag):

  1. Guus ten Have (Oranje Nassau school) 0.54.52
  2. Mike Visser (De Wilgen) 0.59.68
  3. Sjaak van Herwijnen (Johannes Calvijn school) 1.01.23


Meisjes groep 8 (2 banen schoolslag

1. Ismay Polack, wedstrijdzwemster, (Roald Dahl school) 0.46.77
3. Joëlle Paans, wedstrijdzwemster, (Henri Dunant school) 0.48.29

  1. Kim van Tuijl (Oranje Nassau school) 0.48.26
  2. Noa Brinkman (Anne de Vries school) 0.58.23
  3. Rachel Schouten (Prins Willem Alexander school) 0.59.10


Jongens groep 8 (2 banen schoolslag):

  1. Jurgen Kraayeveld (Oranje Nassau school) 0.55.11
  2. Adriaan van Herwijnen (Johannes Calvijn school) 0.55.68
  3. Daniël de Koning (Johannes Calvijn school) 0.57.60


Het schoolklassement:

  1. Prins Willem Alexander school, 1359,31 seconden
  2. Oranje Nassau school, 1440,25 seconden
  3. Anne de Vries school, 1514,84 seconden
  4. Johannes Calvijn school, 1540,08 seconden
  5. Roald Dahl school, 1555,24 seconden
  6. De Wilgen, 1702,33 seconden
  7. Henri Dunant school, 1726,82 seconden

1 gedachte over “Zwemwedstrijden voor basisscholen”

Plaats een reactie

*=Verplicht veld