SLIEDRECHT – Doordat binnenkort meerdere toezichthouders bij natuurspeeltuin De Woeste Weide in het Burgemeester Feitsmapark stoppen of minder uren gaan werken, dreigt er een tekort aan bemensing. Dat bericht de organisatie dinsdag 19 juni 2018.
Het is tot heden de organisatie van De Woeste Weide nog niet gelukt om nieuwe mensen te vinden en dat kan een probleem worden met het oog op de komende zomervakantie. (Archieffoto Martin Dekker / Sliedrecht24)
Vanaf eind juni dreigt het probleem. “Het wordt heel erg penibel nu omdat de zomervakantie eraan komt en zes dagen van 10.00-17.00 uur het dan echt een stuk lastiger wordt op te vangen met twee of drie personen”, laat De Woeste Weide weten.
UWV doet eerst maand onderzoek of wel dit mag doen. Jan,s idee is prima helaas moet dan wel mensen hebben die gestimuleert worden te doen. Zou ik het doen als men mij toe dwong Nee.
Met zoveel werkzoekenden moet dit toch op te lossen zijn? Snap dat nooit zo goed dat er mensen zijn die werk zoeken en dat er tegelijkertijd voor sommige banen zoals hierboven vermeld te weinig mensen zouden zijn. Natuurlijk is niet iedereen geschikt, maar iets meer out of the box denken zou wel goed zijn.
Het is misschien een goed idee om hier mensen voor in te zetten die een uitkering genieten.
Lijkt me geweldig om op zo’n manier iets terug te kunnen doen voor de maatschappij.
Ook voor asiel zoekers een mooie gelegenheid om werkende weg met de Nederlandse taal bezig te zijn.
Misschien een tip voor de gemeente Sliedrecht