PRO Sliedrecht geeft kinderen chocoladeletter

SLIEDRECHT – De politieke partij was zaterdag 3 december 2016 zelf even Sinterklaas. In het centrum van Sliedrecht deelden zij chocoladeletters uit aan kinderen.

De lekkernij werd gretig afgenomen, zoals hier op het Burgemeester Winklerplein. (Foto Martin Dekker / Sliedrecht24)

Kinderen ontvingen een chocoladeletter van de lokale politieke partij op onder meer het Burgemeester Winklerplein en winkelpromenade Kerkbuurt. Er waren kinderen, die geen letter mochten aannemen. Mogelijk had dat met de politieke keuze van de ouders of verzorgenden te maken.

3 gedachten over “PRO Sliedrecht geeft kinderen chocoladeletter”

  1. Zooooo.., PRO durft! Wat een gajes. Wat een nep gedrag. Beetje chocolade maakt niet goed dat jullie de bevolking de rug toe keren, hoor! De Kerkbuurt lijdt onder jullie politieke gal.

  2. Het was weer een succes, 200 kinderen blij gemaakt met een chocoladeletter, volgend jaar zeker weer.

  3. Die kinderen welke geen letter mochten aanpakken waren gewoon goed opgevoed…..geen snoepgoed aanpakken van vreemde mensen!

Plaats een reactie

*=Verplicht veld