SLIEDRECHT – De Historische Vereniging Sliedrecht (HVS) organiseert donderdag 16 mei 2024 een thema-avond. Rob van Eck presenteert in de aula van het Griendencollege een digitale voorstelling over de zeven wereldwonderen. De avond aan de Prof. Kamerlingh Onneslaan 109 begint om 19.30 uur; de zaal is vanaf 19.00 uur open.
Voor een pauze ‘reist’ de bezoeker langs de zeven klassieke wereldwonderen. Dit is de Taj Mahal in India. (Foto via HVS)
Toegang voor leden is gratis. Niet leden betalen € 2,50 of worden meteen lid. Pinnen kan.
Boeken
De bouwwerken bestaan niet meer maar toch komen de zeven triomfen van de oudheid weer tot leven door de afbeeldingen en animaties. Tijdens de pauze is er een aanbod van boeken uit de voorraad van de HVS tegen aantrekkelijke prijzen.
Nieuwe wereldwonderen
Na de pauze volgt een virtuele wereldreis van Zuid en Midden-Amerika naar Europa, Azië en China. Getoond worden de zeven nieuwe wereldwonderen. Er volgt een toelichting bij de door mensenhanden gemaakte bouwwerken, de culturele achtergronden en anekdotes.