door Hans van der Aa
SLIEDRECHT – Het zonovergoten Baggerfestival 2019 is zondagmiddag 30 juni 2019 afgesloten met een muzikale vertelling met het thema ‘Recht door Zee’. Het plantsoen van het Dr. Langeveldplein pal voor het raadhuis was niet afgeladen vol. Als verteller trad op predikant Stefan Francke, die stilstond bij het bijbelverhaal over de barmhartige Samaritaan. ‘Vroeg of laat kom je iemand op je pad tegen. Zou dit mijn naaste kunnen zijn…?’, aldus Francke.
De meeste bezoekers zaten languit in het gras, sommige hadden een klapstoel van huis meegenomen. Een mooie afsluitende bijeenkomst van het gezellige en geslaagde Baggerfestival 2019 (Foto Hans van der Aa / Sliedrecht24)
Zondagmiddag gevlogen voor @sliedrecht24 naast openlucht kerkdienst. De afsluiting van vier dagen #Baggerfestival2019 was op het Dr. Langeveldplein. (© Foto RPAS Peter Donk / https://t.co/Ls2uGQuPeY pic.twitter.com/W4dfaWkXoq
— DroneTV (@PH_3FE) June 30, 2019
De Baggerfestival-kerkdienst. Liggend op het gras, luisterend vanuit een tuinstoel of actief vanaf het podium. Zondagmiddag was het allemaal mogelijk voor het raadhuis aan het Dr. Langeveldplein. (Foto's Hans van der Aa / Sliedrecht24) pic.twitter.com/V9rh8k2HkN
— Sliedrecht24 (@Sliedrecht24) June 30, 2019