SLIEDRECHT – Mogelijk woensdagavond 11 maart 2026 of anders in de nacht naar donderdag 12 maart 2026 is er bij een geparkeerde personenauto aan de Koningsweer een baksteen door de achterruit gegooid. De baksteen belandde op de achterbank. Er is niemand gewond geraakt.
Wie gooide een baksteen door de achterruit van deze geparkeerde auto? De eigenaar van de auto heeft geen enkel conflict en vraagt zich af waarom dat bij hem is gebeurd. (Foto Peter Donk / Sliedrecht24)
Tekst gaat verder onder foto.

Moedwillig is de steen door de ruit van de achterklep gegooid. Uit de auto iets niets weggenomen. De eigenaar vraagt zich af wie verantwoordelijk is voor deze vernieling. Bij de politie is aangifte gedaan.
Oproep
Wie weet meer? Mogelijk zijn er camerabeelden gemaakt door bewoners in de Koningsweer / Baaneweer? Mogelijk hebben er mensen opnamen gemaakt met een deurbelcamera, of iets gehoord en misschien een signalement. Wie meer weet, mag bellen met de politie, tel. 0900 – 8844 of Meld Misdaad Anoniem, tel. 0800 – 7000.