SLIEDRECHT – Er komt weer een Bevrijdingsvaartocht vanuit de gemeentehaven. Maximaal 200 mensen kunnen vrijdag 5 mei 2023 aan boord stappen als ze een kaartje hebben. Er zijn nog veertig toegangsbewijzen beschikbaar vertelde zondag 30 april 2023 de organisatie.
Stichting Comité 4 en 5 mei Sliedrecht organiseert de vaartocht. Met rondvaartboot De Zilvermeeuw gaat het richting Rotterdam. De Bevrijdingsvaartocht wordt doorgaans als ‘gezellig’ ervaren. (© Archieffoto RPAS Peter Donk / Dronetv.nl)
Iedereen moet op bevrijdingsdag om 09.30 uur aanwezig zijn. Rond 14.00 uur die dag vaart het schip weer de gemeentehaven binnen en wordt weer aangemeerd.
Kaartverkoop
Kaarten zijn te koop op het gemeentekantoor, Industrieweg 11. Kaarten voor de Bevrijdingsvaartocht kosten € 10,– p.p. (incl twee kopjes koffie / thee). Het verzoek is om gepast en contant af te rekenen.