SLIEDRECHT – Het Bonkelaarhuis ondersteunt het idee, het burgerinitiatief ‘De Kerstherberg op tweede kerstdag’, maar bericht tegelijkertijd dat er eigenlijk geen geld voor is. Dat er sponsoren worden gezocht of mensen die een feestelijk gerecht willen aanbieden.
Een plaats waar dorpsgenoten, die niet in zijn of haar eigen omgeving terecht kan, gezamenlijk met anderen kerst kan vieren.”Kerst is een periode van samenkomen en verbinden”, schrijft Het Bonkelaarhuis. (Stockfoto)
De deur van De Kerstherberg staat maandag 26 december 2022 tussen 11.00 en 16.00 uur open aan Frans Halsstraat 1 in Sliedrecht. Niet voor iedereen is het vanzelfsprekend dat samen kerst wordt gevierd, weet initiatiefnemer Giovanna Meijer. Vandaar dit plan.
Opgeven
Aanmelden kan per e-mail. Ook voor sponsoren: a.vanhofwegen@bonkelaarhuis.nl of door te bellen met tel. 06-14629487.
Beste lezer,
Ter aanvulling op bovenstaande artikel: De Kerstherberg gaat hoe dan ook door en wordt voorzien van eten en drinken naar wat nodig is. Daarbij geloven wij in de kracht van de gemeenschap van Sliedrecht en weten wij hoe we in het dorp voor elkaar klaar staan. Wellicht staat uw deur al open voor dorpsgenoten en wellicht is hier geen ruimte voor en wilt u wel iets kunnen betekenen voor een ander. Vandaar onze oproep naar hulp en ondersteuning voor deze Kerstherberg. Om te laten zien dat we er als gemeenschap voor elkaar zijn. Wilt u hier iets in betekenen dan wordt dat van harte gewaardeerd. Door het voort te zeggen, aan te sluiten als u hier behoefte aan heeft of door het initiatief te ondersteunen.
Hartelijke groet,
Eva Lut
Woordvoerder Het Bonkelaarhuis
Geen geld geen bijeenkomst. Er zijn al zoveel instanties die e.s.a. regelen boor zulje dagen. Deze instantie leuren niet om geld. Dus ern waardeloos initiatief.