SLIEDRECHT – Ze sluiten de deuren van hun zaak. Harm en Els van der Beek stoppen dinsdag 31 december 2024 met hun winkel aan het Burgemeester Winklerplein. Dat betekent het einde van – wat ze zelf noemen ‘een tijdperk’ – boekhandel De Gruijter.
“Het is een einde van een tijdperk vol met mooie verhalen en gebeurtenissen. We willen iedereen bedanken voor al het vertrouwen, de leuke gesprekken, het plezier en de mooie momenten die we de afgelopen jaren hebben gehad!”, zeggen Harm en Els van der Beek. (Foto Hans van der Aa / Sliedrecht24)
De afgelopen dagen stond het ondernemersstel samen in de winkel om het jaar af te sluiten en in 2025 aan een nieuw hoofdstuk te beginnen. Ze gaan met pensioen en opvolging is er niet. Op social media schrijven Harm en Els van der Beek: “Als je gedag wilt zeggen, kom gezellig langs, maak een praatje en haal mooie herinneringen op! Dan sluiten we het jaar met z’n allen mooi af! Lieve klanten, Bedankt voor alles!” Voor Sliedrecht een gemis en een naam van faam verdwijnt uit het dorp.
Tekst gaat verder onder foto.

Uitverkoop
In het nieuwe jaar gaat de winkel in de loop van januari 2025 op zaterdagen nog een aantal keren open voor de uitverkoop.