SLIEDRECHT – Ze sluiten de deuren van hun zaak. Harm en Els van der Beek stoppen dinsdag 31 december 2024 met hun winkel aan het Burgemeester Winklerplein. Dat betekent het einde van – wat ze zelf noemen ‘een tijdperk’ – boekhandel De Gruijter.
“Het is een einde van een tijdperk vol met mooie verhalen en gebeurtenissen. We willen iedereen bedanken voor al het vertrouwen, de leuke gesprekken, het plezier en de mooie momenten die we de afgelopen jaren hebben gehad!”, zeggen Harm en Els van der Beek. (Foto Hans van der Aa / Sliedrecht24)
De afgelopen dagen stond het ondernemersstel samen in de winkel om het jaar af te sluiten en in 2025 aan een nieuw hoofdstuk te beginnen. Ze gaan met pensioen en opvolging is er niet. Op social media schrijven Harm en Els van der Beek: “Als je gedag wilt zeggen, kom gezellig langs, maak een praatje en haal mooie herinneringen op! Dan sluiten we het jaar met z’n allen mooi af! Lieve klanten, Bedankt voor alles!” Voor Sliedrecht een gemis en een naam van faam verdwijnt uit het dorp.
Tekst gaat verder onder foto.
Uitverkoop
In het nieuwe jaar gaat de winkel in de loop van januari 2025 op zaterdagen nog een aantal keren open voor de uitverkoop.
Vind het een groot gemis!
Harm & Els,
Bedankt voor jullie hartelijkheid!
Ik ga jullie zeker missen.
🌹🌹
Geniet van jullie pensioen
Corrie vd Hoeff
Bedankt lief echtpaar,
Ik kwam van tijd tot tijd om mijn kleurhobby in stand te houden. Het was altijd een fijne sfeer bij jullie, vind het een groot gemis dat de winkel sluit maar voor jullie blij, een nieuwe fase in jullie leven, haal eruit wat erin zit en geniet samen mateloos ❣️
Vanaf morgen is “even naar De Gruijter”voorbij en blijft “even naar Primera”over.
Dat is om meer dan één reden een verlies voor het winkelbestand in ons dorp.
Denk, dat jullie hier een kleine vijftig jaar hebben gewerkt en vanaf het moment in 1975 dat wij in Sliedrecht kwamen wonen zijn we klant geweest tot volle tevredenheid.
Niet zozeer vanwege boeken, mijn interesse ligt in een andere boekensector, maar vooral door de tijdschriften! Dat is een voltreffer geweest in ons dorp.
O ja, en speelgoed en kantoorartikelen natuurlijk. En de pc artikelen niet te vergeten!
Genoeg om uren over te vertellen.
Het is nu voorbij, maar de herinnering aan jullie en jullie winkel zal blijven.
Dank voor alle klantvriendelijkheid in al deze jaren.
We kwamen met plezier in de winkel en gingen nooit teleurgesteld weg.
Het ga jullie, in jullie “betrekkelijke ouderdom,” gezegend.
Geniet van jullie pensioen!
Het was een genot bij jullie in de winkel te komen
Dankjulliewel Harm en Els voor jullie fijne klantvriendelijke winkel.
Er was vanalles te koop en zomaar binnenlopen was ook altijd gezellig.
Het gaat een gemis worden als de deur voorgoed dicht gaat van jullie fijne boekenwinkel
Gelukkig blijft de kookwinkel!
Jullie zullen best een vermoeide tijd achter de rug hebben. Maar wel goed dat jullie zelf de winkel kunnen sluiten.
Bedankt Harm en Els, wij gaan jullie missen.
Geniet van jullie pensioen, het ga jullie goed.
Hartelijke groeten,
Corry Hoekwater
Hoe hard ook mag klinken verstandig zag els laatste tijd erg tobben met lopen.
neem aan kook winkel blijft wel maar komt er zelden ?
jullie weten zelf geen opvolger dan is verstandig te stoppen dan met tegen zin open te blijven.
Harm en Els, mede namens Marije bedankt voor al die mooie jaren en het vele leesgenot, dankzij deskundig advies. Jullie zullen erg gemist worden.
Dankjewel Harm & Els dat jullie je zoveel jaren enorm hebben ingezet in jullie mooie boekhandel. Ga maar heerlijk genieten van jullie pensioen, dik verdiend. Wat zullen wij deze winkel gaan missen. Wat jammer dat er geen opvolging is. Boekhandel De Waard is al jaren weg en nu boekhandel De Gruijter ook. Een plaats met 26.000 inwoners kan toch niet zonder zo’n uitgebreide en mooie boekhandel. Ik hoop echt dat er toch nog een opvolger in deze winkel zal komen.
Dit was een van de allerleukste winkels in Sliedrecht. Het heeft altijd een kruip-en-sluipdoorgehalte gehad om van de ene naar de andere kant te komen. Belangrijker nog; Harm, Els en de medewerkers van vroeger en nu wisten daar een sausje overheen te leggen waardoor je je altijd welkom voelde. Het moet altijd hard werken geweest zijn, dus geniet van het pensioen en de vrijheid en kijk met trots terug. Boekhandel De Gruijter gaat gemist worden, dat is zeker.
Bedankt Harm en Els, het was een onvergetelijke tijd om bij jullie te werken. Zoveel goede herinneringen. Het ga jullie goed. Hartelijke groeten, Catherine.