SLIEDRECHT – De showroom van HACO wonen & slapen op bedrijventerrein Nijverwaard wordt permanent gesloten en verhuist naar Tilburg. Dat bericht het bedrijf op hun website.
De brand bij HACO Wonen & Slapen in maart dit jaar. (Archieffoto Sliedrecht24)
Na de brand in maart dit jaar ging de zaak volledig verloren, maar dat is niet de reden dat HACO vertrekt naar Tilburg. We verhuizen naar een groter pand en hebben daar meer mogelijkheden, zegt medewerker Verkoop, Angelique Vlot. HACO Sliedrecht opent medio september / oktober daar haar deuren openen. Al het personeel van Sliedrecht gaat mee naar Tilburg.
Bestellingen
“De klanten van HACO Sliedrecht hoeven niet bang te zijn voor hun bestellingen, want de meubelen staan opgeslagen in het centrale magazijn in De Lier”, schrijft het bedrijf op hun website. Vlot: “Mensen die vragen hebben kunnen tijdelijk bellen naar het filiaal van HACO in Eindhoven, tel. 0499-760140. Bestellen kan via de webshop of straks bij de winkel in Tilburg.” In het pand van HACO wonen & slapen komt Pronto Wonen. Omdat er nog veel moet gebeuren in het pand is nog niet bekend wanneer de deuren opengaan.
Gort Modern Wonen
HACO huurde van Gort Modern Wonen. Ook dit bedrijf blijft niet op de huidige locatie. De buren van HACO verhuizen naar elders op het bedrijventerrein Nijverwaard. Daarover is binnenkort meer duidelijkheid. In het pand van Gort Wonen komt Roobol.