Doorrijders Rivierdijk en Nachtegaallaan melden zich

SLIEDRECHT – De kracht van internet en sociale media hebben zich dit weekend doen gelden. Op twee plaatsen werd er zaterdagavond 28 oktober 2017 schade aan auto’s veroorzaakt door doorrijders. Dat gebeurde op de Nachtegaallaan en de Rivierdijk. In beide gevallen is de veroorzaker bekend. Dat berichten zondag 29 oktober 2017 de twee gedupeerden aan Sliedrecht24. 

Zaterdagavond raakte deze auto beschadigd aan de Rivierdijk. Sliedrecht24 zette het breed uit op deze website en de sociale media. (Foto eigenaar)

De politie nam zaterdagavond korte tijd na het ongeluk op de Nachtegaallaan in Sliedrecht-Oost een auto in beslag. 

Verklaringen
De eigenaar van die wagen miste zondag zijn auto en meldde zich vervolgens op het politiebureau dat zijn auto weg was. “De dader ligt niet meer op het kerkhof”, zegt de eigenaar van de geramde auto in de Nachtegaallaan. Zondagmiddag legden twee getuigen net als de eigenaar van de vernielde auto een verklaring af op het politiebureau. Zondag heeft zich ook de persoon gemeld die een auto beschadigde zaterdagavond aan de Rivierdijk. Volgens de eigenaar ‘dankzij de kracht van sociale media’. Verwacht wordt dat de aanrijdingen nog een staartje krijgen voor de doorrijders.