SLIEDRECHT – Pakketdienst DHL is op zoek naar een nieuw servicepoint in Sliedrecht. Dat bericht het bedrijf woensdag 30 september 2020 na vragen van online krant Sliedrecht24. “We zijn hard op zoek om een nieuw servicepunt te kunnen aansluiten en zoeken daarvoor een ondernemer in Sliedrecht, die een DHL Servicepoint kan beginnen”, zegt woordvoerder Lorenza Bali van DHL.
Eerst zat het DHL Servicpoint bij speelgoedzaak Het Mooiste Speelgoed aan het Burgemeester Winklerplein. “Deze zaak ging dicht. Vervolgens kwam het DHL Servicepoint bij Shoeby aan de Kerkbuurt, maar deze zaak werd overgenomen. Toen kwam er een nieuw servicepoint bij Lukoil aan de Deltalaan, maar door de drukte werd het per direct gesloten”, licht Bali toe.
Belangstellend?
Als je als ondernemer het DHL Servicepoint Sliedrecht er bij wilt nemen, neem dan per e-mail contact op met: dhl.servicepoint@dhl.com