SLIEDRECHT – Vanaf zaterdag 13 november 2021 gaat voor een periode van zeker drie weken een reeks (oude) coronamaatregelen in. Denk aan de anderhalve meter afstand en het dragen van mondkapjes. Andere maatregelen treffen in Sliedrecht onder meer de horecaondernemers en sportclubs. Ook niet essentiële winkels mogen tot 18.00 uur open blijven en supermarkten (essentiële winkels) mogen tot 20.00 uur open zijn.
Horeca moet dicht tussen 20.00 – 06.00 uur en sportclubs mogen geen publiek ontvangen. (Archieffoto Hans van der Aa / Sliedrecht24)
De horeca krijgt ook te maken met de bestaande QR-code en vaste zitplaatsen. Een aanscherping van de QR-code wordt voorbereid (2G en 3G). Het kabinet adviseert verder onder meer zoveel mogelijk thuis te werken, als dat mogelijk is. Maximaal vier mensen per dag thuis te ontvangen en goed te ventileren. Bij corona gaan alle huisgenoten in quarantaine. Sportverenigingen moeten spelen zonder publiek.