SLIEDRECHT – Wat doe je als de gemeente Sliedrecht een speelwerktuig in de straat zet voor de kinderen, dat de buurt totaal niet bevalt? De Jan Steenstraat in Sliedrecht zette deze op Marktplaats. De prijs is nader overeen te komen.
De speelplaats staat te koop onder ‘Vreemd obstakel in de Jan Steenstraat in Sliedrecht’.
De omschrijving: “Vreemd obstakel blokkeert ruimte voor kinderspeelplaats, daarom tegen elk aannemelijk bod af te halen! Voor meer info bel de gemeente sliedrecht en vraag naar het vreemde obstakel. Als bewoners van de Jan Steenstraat hopen wij dat als dit vreemde obstakel weg is, er van de speelplaats weer een echte kinderspeelplaatsje gemaakt wordt door de gemeente met wip en rekstok. #Sliedrecht.”
Als dank
Met als aantekening bij de advertentie: “LET OP: de betonstenen vierkanten blokken zijn niet geschikt als kinderspeelgoed, dus voor de veiligheid van kinderen zouden wij adviseren deze niet te plaatsen in de buurt van kinderen. Als dank voor uw koop van dit vreemde obstakel krijgt u van onze (dan) blije kinderen de 10 gekleurde rondjes er GRATIS bij!” Eerder maakte de buurt al grote bezwaren tegen het door de gemeente geplaatste ‘apparaat’ op Sliedrecht24.