Gouden Naald mist beeld van kat Arap enorm

SLIEDRECHT – Onbekenden hebben in de nacht van maandag 6 op dinsdag 7 augustus 2018 het beeld van kat Arap weggenomen van zijn laatste rustplaats aan de Kerkstraat. 

Het gaat om dit beeld. Niemand weet waar het nu is. (Foto Gouden Naald)

De geliefde viervoeter Arap is vorig jaar vlak bij de winkel doodgereden en werd daarna op straat gevonden.”We mochten hem een plekje geven schuin tegen over de winkel. Omdat mijn vader erg verdrietig was hadden zijn vrienden en ook de liefhebbers van Arap een speciale stenen kattenbeeld op maat laten maken met zijn naam erop voor op de begraafplaats”, vertelt de dochter van de eigenaar van Gouden Naald dinsdagmorgen tegen Sliedrecht24.

Terugbrengen
De kleermakers vragen zich af hoe iemand het durft om het kattenbeeld te stelen. “Dit heeft een emotionele waarde voor ons. Die kat is overleden laat hem met rust! Iedereen kan een foutje maken! Kom je excuses aanbieden en breng het kattenbeeld snel terug bij ons. Zo niet, dan nemen wij andere maatregelen.”

Plaats een reactie

*=Verplicht veld