SLIEDRECHT – Door selectiespelers van SKC Merwede/Multiplaat zijn er zaterdag 30 december 2017 oliebollenclinics gegeven aan de jeugdleden. Dat gebeurde in sporthal De Stoep. In totaal hebben er zo’n 100 kinderen meegedaan in drie verschillende leeftijdscategorieën.
Uiteraard horen er bij een oliebollenclinic ook oliebollen van bakkerij Van der Grijn. Aan het eind van de clinic was er voor ieder kind een oliebol en deze werden met smaak opgegeten. (Foto Bernadette Struijk / SKC Merwede/Multiplaat)
Op muziek deden de jeugdspelers een warming up, waarbij allerlei oefeningen met een bal gedaan werden. Daarna werd er Amerikaans korfbal gespeeld en speelden de jeugdleden wedstrijdjes tegen de selectiespelers. De oudste jeugdleden deden onderling wedstrijdjes met aangepaste spelregels, waarbij de selectiespelers ze als coaches enthousiast aanmoedigden.
Verkoop
Ook konden er van te voren oliebollen en appelbeignets worden besteld. In totaal zijn er zo’n 2000 oliebollen en appelbeignets verkocht. Al met al een zeer geslaagd evenement dat letterlijk en figuurlijk naar meer smaakt!