Vrouwen Sliedrecht Sport gehuldigd voor topprestatie

SLIEDRECHT – Wat een feest zaterdagmiddag 6 mei 2017 in sporthal De Stoep. Het bruiste tijdens en na afloop van de energie, enthousiasme en blijdschap. Sliedrecht Sport Dames 1 was kort daarvoor landskampioen geworden door rivaal VC Sneek in een thuis-finale-wedstrijd te verslaan. 

Voorzitter Cees Boer van Sliedrecht Sport was dolblij dat ‘zijn meiden’ deze prestatie hadden neergezet. (Foto Sliedrecht24)

Terwijl de NOS de camera’s demonteerde, de kabels werden ingeladen in de faciliteitenwagens van NEP, de tribunes werden afgebroken en menige blauw-wit supporter meehielp met het opruimen van de op de grond belandde feestversiering gingen leden van de business club samen met onder meer burgemeester Bram van Hemmen naar de ruimte van de business-club. Op de sportvloer maakten journalisten nog wat interviews met speelsters, trainers en bestuurders van Sliedrecht Sport. 

De dames mogen zich een jaar lang het beste volleybalteam van Nederland noemen. De hulding was een groot feest. (Video Sliedrecht24)

Bij de business club van Sliedrecht Sport kwamen de Eredivisie-dames van Sliedrecht Sport korte tijd later juichend en in polonaise binnen gewandeld met de beker hoog boven zich. Ook dat leverde een nieuw daverend applaus op. De vrouwen hadden het toch mooi geflikt! Later zijn ze nog toegesproken.

Huldiging gemeente
Of ook de gemeente Sliedrecht iets gaat doen, kon burgemeester Bram van Hemmen (CDA) zaterdagmiddag niet zeggen. Hij verwees door naar sportwethouder Hanny Visser-Schlieker (PRO Sliedrecht). Van Hemmen kon zich niet voorstellen dat de gemeente Sliedrecht niets organiseert. Wat er gaat gebeuren en wanneer, dat blijft dus nog even een verrassing. 

Plaats een reactie

*=Verplicht veld