SLIEDRECHT – Jongerencentrum Elektra houdt zaterdag 12 november 2016 van 16.00 tot 20.00 uur een bierproeverij. Verschillende bierbrouwerijen presenteren die dag bij het poppodium een selectie van hun bieren. Dat gebeurt onder de muzikale begeleiding van DJ Gerrit.
Dat speciaalbier niet meer weg te denken is uit het Nederlandse horeca landschap is al lang geen nieuws meer. In heel Nederland schieten de brouwerijen als paddenstoelen uit de grond. De keuze uit soorten en smaken lijkt bijna oneindig te zijn geworden.
Brouwerijen
Ook in Elektra is deze trend niet ongezien voorbij gegaan, het laatste jaar was er in het poppodium een variabel assortiment van vijftien tot twintig verschillende speciaalbieren van de fles. “Het kon dan ook niet uitblijven dat we hier een mooi evenement aan wijden waarbij verschillende brouwerijen de kans krijgen om een mooie selectie van hun bieren te presenteren”, vertelt Jeroen Loeve van Elektra. De brouwerijen die die zaterdag aanwezig zijn, zijn: Jopen Bier uit Haarlem, De IJsbeer uit Nieuwpoort, Frontaal uit Breda en La Chouffe/Duvel uit Belgie. Bij aankomst, kan je een speciaal glas kopen + 3 munten voor slecht 10 euro, losse munten zijn 2,50.