door Hans van der Aa
SLIEDRECHT – De tijd gaat snel. De vijfdaagse kinderattractie KNOTS! is al weer over de helft. Op woensdagmiddag 27 augustus 2025 kwamen lokale gemeentebestuurders een kijkje nemen op het speelterrein aan de Lijsterweg. Burgemeester Jan de Vries (CDA) en de wethouders Roelant Bijderwieden (VVD), Cees Paas (SGP-ChristenUnie) en Ton Spek (CDA) maakten een rondje over het evenemententerrein en een praatje met alle betrokkenen.
Cees Paas (uiterst rechts op de foto) maakt een praatje met een vrijwilliger van Stichting Open Jeugdwerk Sliedrecht (SOJS). De bestuurders lieten hun waardering blijken voor het vele werk om alles in goede banen te leiden. De timmer- en knutselbegeleiders, SOJS, EHBO en verkeersbegeleiders, allen kwamen aan bod. (Foto Hans van der Aa / Sliedrecht24)
Tekst gaat verder onder foto.
Het ijsbaanterrein deed zijn naam eer aan, de burgemeester en wethouders deelden namens Gemeente Sliedrecht Raketijsjes uit aan alle kinderen (zie foto hierboven). Met het – nog steeds – lekkere weer werd dat wel gewaardeerd! Het terrein bruiste van de activiteit, de kinderen hadden het geweldig naar hun zin. Bovenop de zelfgebouwde hutten was een polonaiseparcours uitgezet. Daarbij werd gejuicht en gejoeld (zie foto hieronder).
noem het hoe je wil noemen traditie of stemmen winnen gemeenteraad verkiezing is oke ?