INGEZONDEN BRIEF: Blokken op fiets- en voetpad veroorzaken gevaarlijke situatie

(Foto René de Munck)

Al enige weken verbaas ik mij over een viertal kleine betonblokken op de hoofdfietsroute door ons dorp.

Op de brug in de fietsroute achter de Roald Dahl, staan blokken beton, oranje gekleurd. Blijkbaar om mij als fietser te wijzen op een gevaarlijke situatie.

Welke die is, is geheel niet duidelijk.

Zo dicht tegen de aanvang van het schooljaar zijn deze blokken op de weg, vragen om grote brokken. Het is wachten op een ongeluk met letsel.

Gemeente, doe uw werk, signaleren perfect, maar oplossen is het doel.

René de Munck
D66 Sliedrecht

Brieven worden 1 op 1 overgenomen. De redactie is niet verantwoordelijk voor de inhoudelijke juistheid van een ingezonden brief. Plaatsing houdt niet in dat de redactie achter de inhoud van het bericht staat. Een brief wordt uitsluitend geplaatst als de bron bij ons bekend is. De naam van de afzender wordt onder het artikel geplaatst. NAW- en e-mailgegevens worden niet openbaar gemaakt. Een ingezonden brief plaatsen we onverkort, soms ook omdat er geen artikel over het onderwerp op online krant Sliedrecht24 is verschenen.
 
Redactie Sliedrecht24