Zwakke start van onwennig Merwede/Multiplaat

ZWIJNDRECHT / SLIEDRECHT – Het eerste team van korfbalvereniging Merwede/Multiplaat speelde zaterdag 9 september 2023 een uitwedstrijd tegen Albatros in Zwijndrecht. Na toch een goede voorbereiding te hebben gehad, werd de eerste competitiewedstrijd een deceptie.
 
Door die goede voorbereiding was er hoop op een goede start. Die was er in het begin van de wedstrijd nog wel. Binnen twee minuten stond het al 0-2 voor de Sliedrechters. En de verdediging stond goed. Met veel druk lukte het Albatros moeilijk om tot scoren te komen. (Foto Merwede / Multiplaat)
 
Helaas kon Merwede/Multiplaat het betere van het spel de eerste tien minuten ook niet bekronen met een ruimere voorsprong. De thuisploeg kwam beter in de wedstrijd en langzaam kantelde de wedstrijd. En als je 34 (!) Minuten niet scoort, ga je geen wedstrijd winnen. De ruststand was al 8-2 en pas in de 36e minuut scoorden Merwede/Multiplaat het derde doelpunt (9-3).  Met nog twintig minuten te gaan stond het zelfs 12-3. 
 
Blijven strijden
Toch bleef Merwede/Multiplaat met positiviteit door gaan en scoorden wat wissels nog een aantal goals. Zo werd de eindstand uiteindelijk iets draaglijker, maar met een 14-7 eindstand kun je niet tevreden zijn.  Best wel een teleurstelling voor de Sliedrechters, maar het was duidelijk dat een sterk gerenoveerde ploeg nog erg moest wennen aan elkaar. Wat juist in het aanvalsspel nog erg zoeken was. Dan heb je hoop maar is het eigenlijk logisch dat in drie weken tijd het niet soepel verloopt. Positief was wel dat de ploeg bleef gaan en bleven strijden voor elke goal. Komende week wordt thuis gespeeld tegen Kinderdijk. Zaterdag 16 september 2023 begint de wedstrijd rond 15.30 uur.
 

Plaats een reactie

*=Verplicht veld