Straten verzakken op meerdere plaatsen in Werenbuurt

SLIEDRECHT – Op meerdere plaatsen hebben inwoners van Sliedrecht last van verzakking. Ze hogen de grond weer op en er wordt herstraat. Het is onder meer raak in de Werenbuurt. Rioolverbindingen scheuren af, straten verzakken en stoepen voor de woning moeten worden hersteld. 

Dit is het beeld achter in de Dorlandsweer. (Twitterfoto bewoonster)

Een bewoonster heeft de gemeente gevraagd om poolshoogte te komen nemen. “Een keer langskomen kan geen kwaad gemeente. Achter bij de Dorlandsweer tussen de Dorlandsweer / Smalweer. Alles zakt als een gek hier! Al zes regenpijpen moeten worden vervangen in ons complex, omdat ze van het riool af zijn door verzakking”, schrijft een bewoonster op sociale media. Klachten komen ook uit o.a. de Koningsweer. Verschillende bewoners daar hebben hun stoep opgehoogd of moeten dat doen, omdat klinkers ‘in de grond zakken’, zoals in de Dorlandsweer.

5 gedachten over “Straten verzakken op meerdere plaatsen in Werenbuurt”

  1. Het zelfde op sommige plaatsen langs het fietspad wat o.a. door de Kraal loopt. Melding van gemaakt via de website van de gemeente….

  2. Toen mijn Ouders in de Putterstraat woonden dik 50 jaar geleden ..moest ons Vader ieder jaar voor en achter verhogen .. mede de Buren en niet z.n beetje ook .. Vader zei altijd ‘(…) straks kom ik in China terecht zulke verzakkingen’

  3. dit is een reactie van veen en ophogen
    hoe meer ophogen hoe sneller het zakt
    enkele van deze hete zomers en de veenlaag is in zijn geheel weg
    veen heeft geen spons werking .

  4. In de wiel moeten ze ook echt de straten gaan ophogen.. De fundering komt gewoon bloot te liggen. Echt bizar

  5. Niet alleen in de werenbuurt. De gemeente heeft behoorlijk wat achterstallig onderhoud. Wij wonen in de hofjes buurt en daar moet echt wat aan de straten gebeuren.

Plaats een reactie

*=Verplicht veld