Whiskyproeverij The Taste of Scotland groot succes

SLIEDRECHT – De tweede editie van de whiskyproeverij The Taste of Scotland in The Moonshine, Stationsweg 3, was vrijdagavond 15 september 2017 een groot succes. De proeverij was opgezet in de evenementenzaal van de horecagelegenheid. Er waren ruim 50 whiskyliefhebbers.

Met drie enthousiaste importeurs en medeorganisator slijterij Van Dijk werd de avond een groot succes. (Foto The Moonshine)

De deelnemers aan de proeverij waren bijzonder enthousiast over proeverij en over de organisatie. “Heerlijk genieten van whisky onder het genot van heerlijke hapjes, wat wil een mens meer” vertelde één van de deelnemers. Voor wie deze avond gemist heeft is er goed nieuws. Er komt zeker een derde editie van deze proeverij. Hou de facebookpagina van The Moonshine hiervoor in de gaten.

Clapton, Formule 1 en wedstrijd
Zaterdagavond 16 september 2017 staat er een tribute van Eric Clapton op het podium en zondag 17 september 2017 gaan we om 13.30 uur open voor de wedstrijd PSV – Feyenoord. Voorafgaand wordt samen gekeken naar de Formule 1-race op het circuit Marina Bay in Singapore. 

1 gedachte over “Whiskyproeverij The Taste of Scotland groot succes”

  1. Zijn er Ajacieden welkom morgenmiddag? Ik heb begrepen dat er op het kampioensfeest van Feyenoord ook diversen werden gedoogd.

Plaats een reactie

*=Verplicht veld