Wethouder Visser opent nieuw skeelerseizoen

SLIEDRECHT – Het startschot klonk zaterdagmorgen 28 april 2018 iets later dan de bedoeling was, maar demissionair-wethouder Hanny Visser-Schlieker (PRO Sliedrecht) van Sport knalde met een startpistool de eerste skeelerrijders weg op de wat natte baan aan de Lijsterweg.

De jongste deelnemers staan klaar! Wethouder Visser uiterst rechts schiet de deelnemers weg. Voorzitter Annika van Loon van Skeelervereniging Sliedrecht knipt gelijktijdig een gespannen lint door. (Foto Peter Donk / Sliedrecht24)

Het team van de B+Z ploeg uit Breda laat zaterdagmorgen op de baan aan de Lijsterweg de fijne kneepjes van de skeelersport zien en verzorgt daarna voor alle leden een clinic. “Belangstellenden voor de skeelersport blijven welkom. De vereniging telt nu 120 leden en we verwachten een verdere groei”, aldus voorzitter Annika van Loon van Skeelervereniging Sliedrecht.

Tekst gaat onder tweet verder.

Trainingen
Dinsdag vanaf 19.30 wordt jn de polder getraind met twee groepen (beginners en gevorderden). Donderdag staan om 19.00 uur de trainers klaar om hun pupillen verschillende technieken bij te brengen en datzelfde geldt ook voor de zaterdagen. De jeugd is dan welkom van 09.30 – 10.30 uur en de volwassenen vanaf 10.30 uur. 

Plaats een reactie

*=Verplicht veld