Voorstel voor parkeren van vrachtwagens in het dorp in de maak

SLIEDRECHT – De gemeente Sliedrecht werkt aan een voorstel voor het parkeren van vrachtwagens. Ingewijden melden aan Sliedrecht24 dat er geen betaalde parkeerplaatsen komen, maar dat uitsluitend vergunninghouders straks hun vrachtwagen in het dorp mogen parkeren.

De gemeente Sliedrecht heeft op dit moment straten op de bedrijventerreinen Nijverwaard (met uitzonderingen van de Leeghwaterstraat) en Kerkerak aangewezen als plaatsen waar grote voertuigen vrij mogen parkeren. (Foto Boekweit Transport)

“Er wordt inderdaad gewerkt aan een voorstel. Over de inhoud van het voorstel kunnen we nog geen mededelingen doen, omdat het college van B & W het nog moet bespreken en er een besluit over moet nemen”, zegt woordvoerder Annelies van den Dool van de gemeente Sliedrecht. 

1 gedachte over “Voorstel voor parkeren van vrachtwagens in het dorp in de maak”

  1. Mooi zo zijn we ook gelijk van de spookwrakken af die her en der op het industrieterrein staan!!!

Plaats een reactie

*=Verplicht veld