Vertraging aanleg kunstgras SKC Merwede/Multiplaat

SLIEDRECHT – De aanleg van het kunstgras bij de Sliedrechtse Korfbal Club (SKC) Merwede/Multiplaat is vertraagd om een aantal redenen. Dat bericht de vereniging woensdag 28 augustus 2018 aan haar leden. “De afgelopen week is er hard gewerkt aan het egaliseren van het veld, om vervolgens het kunstgras erop te kunnen leggen. Helaas bleek bij de eerste keuring dat de ondergrond nog niet stabiel genoeg was”, schrijft voorzitter Adri Lugthart SKC Merwede/Multiplaat. 

De aanleg van het kunstgras. (Archieffoto Brenda Donk / Sliedrecht24)

Omdat voor de vereniging de kwaliteit van het veld voorop staat en het kunstgras pas wordt gelegd als de ondergrond door alle partijen (KNKV, de uitvoerder en vereniging) is goedgekeurd, betekende dit dat er eerst extra werk moest worden verricht.

Niet in planning opgenomen
Dat is nodig om met de volgende stap verder te gegaan. Lugthart: “Daarnaast blijken er problemen in het tijdig kunnen leveren van de grasmat. Die heeft vertraging opgelopen. Met name de vertraging van de levering van de grasmat was niet in de planning opgenomen en brengt uitstel in de opleverdatum met zich mee. Er wordt door de uitvoerder zo hard mogelijk gewerkt om deze uitstel zo beperkt mogelijk te houden.” De gemeente Sliedrecht heeft woensdag 28 augustus 2018 de vereniging geïnformeerd.

Alternatieve locaties
De gemeente heeft SKC Merwede/Multiplaat verteld dat de opleverdatum is verschoven naar donderdag 6 september 2018. Lugthart in de brief aan de leden: “Voor ons als vereniging houdt dit in dat een groter deel van onze voorbereiding (voor zover mogelijk) zal moeten worden verplaatst naar alternatieve locaties. Deze opties worden op dit moment uitgewerkt en zodra hier meer over bekend is, zal hierover worden gecommuniceerd.” De eerste competitiewedstrijden zaterdag 8 september 2018 kunnen naar verwachting worden gespeeld op het nieuwe kunstgrasveld. 

Plaats een reactie

*=Verplicht veld