SLIEDRECHT – Burgemeester Bram van Hemmen bezocht vrijdag 9 november 2018 het echtpaar Van Ameijden. Hij feliciteerde hen namens de gemeente met hun vijfjarig huwelijksjubileum. Op speciaal verzoek kwam de burgervader bij de twee langs.
Het echtpaar Van Ameijden en burgemeester Bram van Hemmen. (Foto gemeente Sliedrecht)
De echtelieden waren in hun jeugd verloofd maar deze verloving ging uit. Beiden trouwden iemand anders. Toen ze weduwe en weduwnaar waren, vonden ze elkaar terug. Op 6 november 2013 zijn ze in de echt verbonden.
Vraag
De heer Van Ameijden is veteraan. Enkele jaren geleden op de Sliedrechtse Veteranendag kwam het echtpaar in gesprek met burgemeester Van Hemmen. Ze bespraken het feit dat het, naar alle waarschijnlijkheid, hen niet gaat lukken hun 60-jarig huwelijksfeest te mogen vieren, inclusief bezoek door de burgemeester. Met ‘een knipoog’ vroegen ze de eerste burger of het mogelijk is, dat hij hen zou komen feliciteren met het eerste lustrum. Dat deed hij deze dag.
Van harte gefeliciteerd met jullie 5 jarig huwelijk.
Jan Schipper (oud Tablis medewerker)
Gefeliciteerd “beste buurvrouw van de Rijshoutstraat ooit”!