door Peter Donk
SLIEDRECHT – Het is een goede traditie zo net voor de zomer écht aanbreekt om het Sliedrecht Sport Zomeravondvolleybaltoernooi te houden. Woensdagavond 10 juni 2026 was het de eerste avond; donderdag 11 juni 2026 gaan de bedrijventeams de strijd aan.
Het weer was woensdagavond wat rustiger, dan op de dag zelf, toen er geregeld buien vielen. Het was zelfs aangenaam om te spelen. Teams met buren, familie of vrienden en bedrijven waren met een zakkend avondzonnetje te vinden op onder meer de beachvelden net buiten sporthal De Basis aan Benedenveer. (Foto Peter Donk / Sliedrecht24)
Buiten speelden alleen al veertien teams. Er was veel belangstelling voor het toernooi.
Tekst gaat verder onder foto.

Plezier en ontspanning
In de zaal wordt zes tegen zes gespeeld; op het zand is dat vier tegen vier. De Zomeravondvolleybaltoernooien van Sliedrecht Sport zijn een garantie voor gezellige sportiviteit. Samen met vrienden, familie, buren of collega’s de strijd aangaan, geeft altijd een hoop plezier en ontspanning. Vanzelfsprekend ontbraken dit seizoen de snackbuffetten niet, net als muziek en was het gezellig in en om de sporthal.
