SLIEDRECHT – De Sliedrechtse-Papendrechtse rockcoverband The Leftovers staan zaterdag 17 december 2022 in Café Korevaar aan Havenstraat 1. Het optreden begint om 18.00 uur. Vanaf 17.00 uur staat in het voorprogramma de East End Band.
The Leftovers spelen zaterdagavond in Café Korevaar. Op deze foto speelden ze in muziek- en biercafé The Moonshine. “Eindelijk na drie jaar treden we weer op en hebben er heel veel zin in!”, laat de band weten. (Archieffoto Hans van der Aa / Sliedrecht24)
Zaterdag 14 december 2019, vlak voordat de wereld twee jaar ‘op slot’ ging vanwege corona, waren ze nog in ’t kleine café aan de haven. Zaterdagavond zijn ze terug! Scherper en fitter dan ooit. Met een volledig nieuwe setlist belooft het weer een ouderwets gezellige ‘volle bak’ te worden.