Slydregt.NU zet vraagtekens bij functioneren van warmtenet

SLIEDRECHT – “Is het college ermee bekend dat het warmtenet nu nog niet volledig werkt? En dat er om het warmtenet te laten draaien verwarmingsunits worden ingezet?”, vraagt raadslid Boudewijn Brandwijk (Slydregt.NU) aan het College van B & W.

Door HVC wordt er volgens raadslid Boudewijn Brandwijk (Slydregt.NU) gekeken naar de tevredenheid van het warmtenet via een enquête. Brandwijk: “Maar het warmtenet werkt nog niet volledig zelfstandig. Er moeten extra verwarmingsunits worden ingezet.” (Foto gemeente Sliedrecht)

Brandwijk wil ook weten of het college ermee bekend is dat HVC een enquête verspreid die vraagt naar of het warmtenet naar alle tevredenheid werkt. Hij wil ook horen of het college het er mee eens is dat als een warmtenet aangesloten is op verwarmingsunits helemaal niet goed werkt. 

7 gedachten over “Slydregt.NU zet vraagtekens bij functioneren van warmtenet”

  1. De kuiperhof werdt aangeprezen als duurzaam wonen. Ik kan vergelijken met m’n geïsoleerde jaren 64 woning en Cv ketel. Daar woon je dus echt duur. En je kan geen kant op met het warmtenet.

  2. Bewoners zijn duurder uit dan dat je bespaart. Een grote grap is het onder het motto duurzaamheid. Zolang het nog gekoppeld staat aan de gasprijzen is het niet leuk meer. Je kan geen kant op behalve dan maar verhuizen. Wat tegenwoordig natuurlijk zo makkelijk is… Ben maar elektrisch gaan stoken wordt het nog warmer binnen in kortere tijd.

  3. Bij elke put van het warmte net staat een dieselpomp te draaien om de boel droog te houden. Ik heb mij afgevraagd hoelang het warmtenet moet draaien om dat aan uitstoot te compenseren. Had in de aanbesteding voor de aanleg niet een passage opgenomen moeten worden dat de pompen elektrische moesten zijn?

  4. Mensen wakker worden: Gemeente Sliedrecht is aandeelhouder van HVC, belangen etc staan voorop.

  5. Eindelijk een reactie over de daadwerkelijke opbrengst van het warmtenet. Veel sprookjes worden door de wethouder verteld, maar de ervaring is mager. Het is toch niet waarheidsgetrouw als er ondersteunende units moeten worden bijgeschakeld om in de aangesloten woningen een behaaglijk gevoel te krijgen. Dat is hetgene waar je voor betaald. En die prijs is niet mis. Moeten we deze raad nog wel volgen in de slogan van het gas af. Spreekt deze wethouder wel de waarheid en/of moet hij wel aanblijven?

Plaats een reactie

*=Verplicht veld