SLIEDRECHT – Op dit moment is de vaccinatiegraad in Sliedrecht 85%. Dat is 10% lager dan de geadviseerde WHO (wereldgezondheidsorganisatie) norm van 95%. Dat blijkt uit het Actieplan Vaccinatiegraad. Uitgevoerd naar aanleiding een motie van december 2019, toen de lokale nota publieke gezondheid in de raad aan de orde kwam.
De laatste jaren is een dalende trend waar te nemen wat betreft de vaccinatiegraad in de regio Zuid-Holland Zuid zo ook in Sliedrecht schrijft het college aan de gemeenteraad. “Dit is een zorgelijke trend en de urgentie is dan ook hoog om hier extra op in te zetten. Zuid-Holland Zuid valt onder de zogenaamde Bijbelgordel. Een van de kenmerken van de Bijbelgordel is een lage vaccinatiegraad, omdat sommige bevindelijk gereformeerden van mening zijn dat vaccinatie een uiting is van geen vertrouwen hebben in God als behoeder voor ziekte en ander onheil”, schrijft het College van B & W.
Minder vertrouwen
Daarnaast merken de jeugdgezondheidszorg (JGZ) en de GGD ZHZ op dat steeds meer ouders twijfelen of vaccineren uitstellen. Beide instanties geven aan dat mensen kritischer worden, het vertrouwen in de overheid minder wordt, mensen niet meer direct geconfronteerd worden met ernstige infectieziekten (vanwege het RVP) en er op internet en sociale media veel negatieve aandacht te vinden is (meestal niet op wetenschappelijke feiten gebaseerd) over de nare bijwerkingen en gevaren van vaccinaties
Reaktie op H Wink
En zo begint de haat en misschien wel vervolging, tegen de christenen.
Het laatst der dagen.
Waakt en bid, opdat gij niet in verzoeking komt,
Het niveau van de reactie van dhr. Wink is ver beneden het vriespunt gezakt. Wát een onzin kraamt die man uit zeg. Dít is nu met recht NEPNIEUWS. Ik had niet verwacht dat er nog mensen zijn die zulke kolder echt geloven.
Sterk verhaal Heb Wink. Lekker kort ook. Reageer de volgende keer als je weet waar je over praat.
Nou N Streefkerk misschien wat minder op facebook kijken, Corona is heel iets anders dan een ” gewone ” griep ik heb de laste jaren nooit iets gehoord over hoeveel mensen er opgenomen waren voor gewone griep? jij iets er van gehoor dat de ziekenhuizen uitpuilden met patiënten zo als nu met Corona? en dan heb ik het nog niet over hoe erg ziek je er van kunt worden zonder dat je er aan dood gaat.
Dat ze zo snel een vaccinatie hebben kunnen maken is vrij simpel de hele wereld heeft het nodig dus de onderzoekers waren met 10 tallen keren zoveel en ook met 10 tallen keren zoveel geld voor onderzoek dan bij andere ziekte die ze onderzoeken ook vele malen meer gegevens van zieken mensen hebben ze kunnen gebruiken.
Ik snap de het verhaal van wink wel alleen is het misschien volens de de heer lagewaard niet zo maar waarom moet alles dicht maar kerken en zo wel open dat kan ook online hoe minder mensen bij elkaar luisteren naar de experts doktoren die hebben er elke dag mee te maken. Dus er zit echt wrl een kern van waarheid in het verhaal van dhr wink
Ik geloof niet, maar laat mijn ook niet inentingen tegen corona. Ik wil eerst weten wat de nadelen zijn. In zo’n korte tijd kan je nooit een vaccinatie maken. Dit is een grote complot! De mensen worden helemaal gek gemaakt! Voorlopig zijn er meer mensen aan de gewone griep overleden. Als er iemand aan een natuurlijke dood is gestorven, wordt het in eens als coronapatiënt bestempeld.
Hr Wink
Je praat echt naar het verstand wat je heb, het zijn loze kreten en nergens op onderbouwd het is afzetten tegen iets waar je totaal geen verstand van heb.
Verdiep je eerst eens in iets waar je over wil praten voor je wat op de media zet.
Laat ieder in z n waarde maar dat schijnt bij U erg moeilijk te zijn.
En. Ja hoor. Het hoge woord is eruit. De bijbelgordel. Dankzij de Bijbelgordel worden straks mensen geïnfecteerd om dat er gereformeerden zijn die inenting tegen de wil van god vinden. God is volgens deze groep hoeder van ziekte en onheil. Heeft deze god dan ook in de gaten dat hij een gevaar is voor de niet gereformeerde. En een gevaar is voor de volksgezondheid. En dat moeten de niet gereformeerden gewoonweg pikken. Ze mogen gewoon corona overdragen omdat hun god dat wilt.
Want hun god is tegen inenting. Mijn advies is; Als deze gereformeerde corona krijgen omdat zij niet zijn ingeënt. Hebben ze ook geen recht op zorg. Want het is de wil van god. Dus gewoon thuislaten zonder medische zorg. Maar ik zie er toch een heleboel met een bril. Maar slecht zien is toch ook de wil van god. Een gebroken been bij de kinderen van gereformeerden is dan toch ook de wil van god. Anders had hij deze kinderen wel beschermd. En hadden ze geen gebroken been of arm. Of erger. Maar als ze ernstig ziek worden houden ze wel een bed in het ziekenhuis bezet. Terwijl ze er geen recht op hebben. Want het is toch de wil van god.
Niet alles over 1 kam scheren…
Wij wachten wel op een vaccinatie…