Shop-in-shop Switch geopend aan Rembrandtlaan

SLIEDRECHT – Shop-in-Shop Switch heeft zaterdag 29 oktober 2016 om 10.00 uur de deuren. De winkel aan de Rembrandtlaan 9 brengt een voor Sliedrecht nieuw concept. Winkeleigenaar van Switch is Paola Visser, die de zaak runt samen met haar vriend Mathijs Penning. 

Mathijs Penning (bekend van buurman KSM Steigerhout) en Paola Visser zaterdagmorgen kort na de opening van Switch. (Foto Martin Dekker / Sliedrecht24)

Gift, Living & Lifestyle staat op het pandje. En zo is het ook. Deze nieuwe cadeau, living & lifestyle winkel geeft ondernemers de kans om zonder zelf een winkel te beginnen ruimte te huren. Dat kan per maand. De ondernemers die met de opening van start zijn gegaan, huren nu tot het einde van het jaar. In de winkel liggen op dit moment voor de maanden november en de feestmaand december producten van zeker vijftien ondernemers 

Variatie
Visser: “In de winkel zitten allerlei kleine ondernemers uit de regio die bijvoorbeeld een kast, tafel of een plank huren waar zij hun producten op kunnen verkopen. Door deze shop-in-shop formule blijft het aanbod wisselen, waardoor er altijd iets voor je bij zit. Zo zijn er dit najaar tassen, sieraden, chocolade, brocante woonaccessoires, babykleertjes, kindersieraden, haakwerkjes en nog veel meer.” De moeite waard om eens binnen te stappen.

Facebook
Op Facebook is de winkel te volgen via ‘switchwinkel‘. Via deze Facebookpagina blijf je op hoogte van acties en de nieuwste producten van de verschillende ondernemers.

Plaats een reactie

*=Verplicht veld