SLIEDRECHT – Vlaggetjes in de winkel aan Thorbeckelaan 21 zouden je aan het denken kunnen zetten. Maar in de winkel zelf valt verder niets op. Relies Computers bestaat deze maand 30 jaar en elk jaar is het bedrijf verder gegroeid in zijn diensten en service. Eigenaar René Esselink kiest bewust voor een winkel waar je nog gewoon kunt binnenlopen.
Medewerkster Celine Vlot en eigenaar René Esselink dinsdag 15 maart 2022 in de zaak. (Foto Peter Donk / Sliedrecht24)
Veel gaat tegenwoordig digitaal en op afstand. Het vertrek van een computerzaak uit het dorp en het op afstand communiceren vanwege corona heeft Relies Computers zeker geen windeieren gelegd. Bezoek de website voor accessoires en mogelijkheden.
Grote klantenkring
Relies (een samentrekking van René en Liesbeth Esselink – red.) Computers heeft een uitstekende reputatie opgebouwd op het gebied van verkoop, reparatie, installatie, onderhoud en serviceverlening. Inmiddels heeft Relies Computers bijna vijfhonderd zakelijke klanten die van A tot Z worden geholpen en nog veel meer particuliere klanten. Inmiddels kan Relies die serviceverlening steeds verder doortrekken naar de particuliere klanten. Er is sinds 2021 voor hen ook een haal- en brengservice en kunnen vrijwel alle problemen op afstand snel en effectief worden opgelost. Ondanks het succes is René Esselink met zijn team van drie medewerkers met zijn voeten op de grond gebleven. “We helpen grote en klein klanten, zodat zij online blijven. We zijn ook normaal gebleven met de prijzen”, merkt Esselink op.
Meer weten?
Relies Computers aan Thorbeckelaan 21 kan je bellen op tel. 0184 – 411620 of mailen: helpdesk@relies.nl