Pyjama Party in speelparadijs Monkey Town Sliedrecht

SLIEDRECHT – Indoor speeltuin Monkey Town Sliedrecht aan Leeghwaterstraat 65 houdt vrijdag 24 februari 2023 voor het eerst in deze regio een Pyjama Party. De dresscode is natuurlijk pyjama, voor kinderen en ouders. Toegang vanaf 18.30 uur.

Normaal gesproken sluit het speelparadijs de deuren om 18.00 uur, maar speciaal voor de Pyjama Party openen juist de deuren in de avond. (Archieffoto Monkey Town Sliedrecht)

De bezoekers krijgen kort na binnenkomst een kinderchampagne. Gedurende de avond is er onder andere live entertainment door Rogier de Avonturier, de mogelijkheid om met mascotte Oehlie op de foto te gaan en te spelen. De avond eindigt om 21:30 uur, waarna de gasten nog met een kleine verrassing naar huis gaan.

Kaarten
Het speelparadijs begint woensdag 21 december 2022 met de verkoop van kaarten voor dit evenement. Een feest in de avonduren. Toegangskaarten zijn hier online te koop en kosten € 10,95 per kind. Ouders hebben gratis toegang. 

2 gedachten over “Pyjama Party in speelparadijs Monkey Town Sliedrecht”

  1. Ik wil graag resaveren voor me nichtje en dochtertje om na het pyama feestje te kunnen komen

Plaats een reactie

*=Verplicht veld