PRO Sliedrecht met opgepimpte bakfiets bij Woondag

SLIEDRECHT – PRO Sliedrecht is zaterdag 8 oktober 2016 van 12.00 tot 15.00 uur aanwezig bij de Woondag. De (raads)leden van de partij zijn daar met de PRO-bakfiets.

Het nieuwe vervoermiddel van PRO Sliedrecht, geheel in de kleuren van de partij, werd onlangs gepresenteerd. (Foto PRO Sliedrecht)

“Geïnteresseerden kunnen zaterdag bij de bakfiets als centraal punt terecht voor vragen, opmerkingen, advies of gewoon een gezellig gesprek over Sliedrecht”, aldus PRO Sliedrecht. De partijleden zijn te herkennen aan de gele jassen en shirts.

Vragen
De partij zegt open te staan voor vragen en meningen van bezoekers over bijvoorbeeld de woonboulevard, winkels binnen Sliedrecht, toegankelijkheid van het dorp, Chemours/Dupont, verkeersveiligheid en evenementen. Ook als je zorgen hebt over iets wat speelt in het dorp of als bepaalde zaken bij de gemeente je niet helemaal duidelijk zijn, kan PRO Sliedrecht je wellicht helpen, laat de partij weten.

2 gedachten over “PRO Sliedrecht met opgepimpte bakfiets bij Woondag”

  1. Hier kan je de poort mee blokkeren bij Dupont / Chemours
    Bram de Winter op de pedalen en zijn medestanders in de bak.

Plaats een reactie

*=Verplicht veld