SLIEDRECHT – Maandagavond 17 maart 2025 gaat gezondheidspsycholoog Arno Prinsen in op de impact van (niet-aangeboren) hersenletsel op de onderlinge communicatie met je naaste. Dit, en meer, wordt besproken bij NAH Dagbesteding De Schalm aan Kerkbuurt 126. Aanvang 19.30 uur; inloop vanaf 19.15 uur. Entree is gratis en vooraf aanmelden is niet nodig..
Arno Prinsen is gezondheidspsycholoog en werkt samen met het Expertisecentrum Hersenletsel Limburg (EHL), een initiatief van de faculteit ‘Psychology and Neuroscience’ van de Universiteit Maastricht. (Archieffoto Arno Prinsen)
Het voeren van een gesprek met iemand met hersenletsel is soms lastig. Hoe komt dit en hoe kan je de communicatie met elkaar zo optimaal mogelijk maken? Heb je te maken met niet-aangeboren hersenletsel bij je partner, familieleden of vrienden? Dan ben je welkom bij het NAH Mantelzorgcafé, dat elke derde maandagavond van de maand plaatsvindt. Het is een ontmoetingsplaats voor mensen die zorgen voor iemand met NAH, familie, vrienden, en andere belangstellenden. Ook als je zelf NAH hebt ben je welkom. De avonden bieden gezelligheid, sociaal contact, en (praktische) informatie. Je kunt ervaringen delen met lotgenoten én professionals. Daarnaast is er informatiemateriaal beschikbaar en kan je er gratis boeken lenen. Vooraf aanmelden is niet nodig. Er wordt een kleine bijdrage voor consumpties gevraagd. Na maandag is het volgende NAH Mantelzorgcafé maandag 28 april 2025.