Praktijk FiloSophia viert grand opening op feestelijke wijze

door Hans van der Aa
SLIEDRECHT – Twee jaar lang gaf Michelle Westra haar sessies breathwork (lichaamsgerichte sessies om mensen van stress, spanning en trauma af te helpen) op haar zolderkamer. Vandaag, zaterdag 5 april 2025, opende zij haar nieuwe praktijk FiloSophia Healing op het adres Waterkeringweg 26, een zijstraat van de Middeldiepstraat. 

In aanwezigheid van enkele tientallen vrienden, familie en bekenden knippen de twee dochtertjes Lotte en Sophia samen met hun moeder Michelle het lint door. Ze is ‘klaar voor een nieuw avontuur en hoopt op deze fantastische plek veel mensen te kunnen helpen.’ (Foto Hans van der Aa / Sliedrecht24)

Tekst gaat verder onder foto.

De opening werd ingeleid door Susanne Blomsteel (rechts op de foto hierboven), onder meer bekend als kinderboekenschrijver van ‘Een Syndroom’. Zij sprak onder andere: “Vandaag opent Michelle FiloSophia Healing, een plek waar ze met haar expertise in traumatherapie door middel van ademhaling anderen wil helpen. Het is een avontuur, een avontuur dat ze niet alleen voor zichzelf is aangegaan, maar ook met een hart voor anderen.” Ook waren er lovende woorden van hartsvriendin Nienke Drenkelford, die op hetzelfde adres haar yogastudio Happy on the Move heeft.  

EMDR
Westra heeft sinds twee jaar haar eigen praktijk. Bij sessies hoef je niet te praten. Samen gaat ze aan de slag met het kalmeren van het zenuwstelsel en wordt gewerkt om opgeslagen spanningen en emoties te releasen. Ze is momenteel bezig met de opleiding EMDR om later nóg completere sessies aan te bieden.

Tekst gaat verder onder foto.

Comfortzone
Westra nam de aanwezigen bij de opening mee in een speciale ‘sessie’. Ze vroeg hen daarbij de ogen te sluiten (zie foto hierboven). Ze begon: “Ik neem jullie mee in mijn reis die voor mij 3 jaar geleden begon. Hoe dit allemaal is ontstaan. Drie jaar geleden werd ik gedwongen om een keuze te maken die ver buiten mijn comfortzone lag en raapte de kracht bij elkaar om het toch te doen. Wat volgde was een scheiding. Twee maanden na mijn scheiding raapte ik mijn kracht bij elkaar en stapte ik weer mijn comfortzone uit en ging voor het allereerst in mijn eentje naar Ibiza om aan mijzelf te werken. Nooit verwacht dat hier zo’n transformatie zou plaatsvinden en ik mijn kracht zou terugvinden tijdens een sessie Breathwork. Want deze sessie is een omslagpunt in mijn leven geweest…” 

Opdracht
Na Ibiza is er een vlammetje aangegaan om zelf met breathwork aan de gang te gaan. Aan het eind van de speciale sessie gaf Westra de aanwezigen een opdracht mee: “Neem vanavond eens een momentje om stil je staan bij jouw verlangen, bij jouw droom, bij jouw wens. Wat fluistert jouw hart? Hoe ziet deze droom eruit? Waar ben je? Met wie ben je? Wat ben je aan het doen? Schrijf dit allemaal eens voor jezelf zo uitgebreid mogelijk op. In geur en kleur, er zijn geen beperkingen en alles is mogelijk. Hoe ziet jouw droom eruit? Zie hem echt maar eens goed voor je. Maak alle details duidelijk. Wat is jouw verlangen?”

 

1 gedachte over “Praktijk FiloSophia viert grand opening op feestelijke wijze”

  1. Vandaag was jouw opening.
    Wat een bijzonder moment, omringd door zoveel mooie mensen die in jou geloven.

    Michelle, wat ben ik trots op jou.
    Je durft te dromen, maar belangrijker nog: je durft te doen.
    Je hebt het lef gehad om jouw pad te volgen, om te bouwen aan iets dat écht van jou is.

    Blijf dromen, blijf creëren, blijf geloven in jezelf.
    Dromen hebben moed nodig om werkelijkheid te worden – en jij hebt die moed.

    Ik heb ook dromen… maar ze waarmaken, dat is iets wat ik vaak niet doe.
    Misschien ontbreekt het me aan lef. Maar wie weet, ooit. Jij laat zien dat het kan.

    Liefs
    Simone

Plaats een reactie

*=Verplicht veld