Platform Vereniging van Eigenaren Sliedrecht houdt ledenavond

SLIEDRECHT – Leden van Vereniging van Eigenaren Sliedrecht zijn maandag 24 september 2018 welkom in het Griendencollege, Prof. Kam. Onneslaan 109. Het belangrijkste onderwerp is de energietransitie voor de woongebouwen. In dit geval naar ‘full electric’ en niet alleen interessant voor de aangesloten leden, maar ook voor nog niet aangesloten VvE-en.

De inloop is vanaf 19.15 uur, aanvang 19.30 uur. (Foto Peter Donk / Sliedrecht24)

Dan opent voorzitter Henk Dijkstra de bijeenkomst, die ongeveer tot 22.00 uur duurt. De avond is voor leden gratis. Niet-leden zijn eveneens welkom tegen een toegangsprijs van € 7,50 p.p.

MJOP
De eerste drie kwartier zijn voor Sjoerd Venema en Rob de Water van Kone. Zij vertellen over het onderwerp hoe men het MeerJarenOnderhoudsPlan (MJOP) van uw lift moet lezen. Hoe komt de planning en begroting van het onderhoud van de lift tot stand en met welke uitgaven moet je rekening houden om zo lang mogelijk zonder grote storingen van de lift gebruik te kunnen maken.

Nieuwe energie
De mogelijke alternatieven voor verwarming door aardgas worden gepresenteerd door Mar Aalders met betrekking tot verwarming van de woning. Aalders is voorzitter van VvE in Middelburg en heeft initiatieven genomen om zijn woning ‘full electric’ uit te voeren. Door middel van een elektrisch gestookte c.v. ketel en dergelijke. Hij weet veel over deze manier van verwarmen, hoe je die installeert, de aanschaf- en energiekosten. Na afloop kunnen vragen worden gesteld en onder een drankje worden nagepraat.

Plaats een reactie

*=Verplicht veld