SLIEDRECHT – Drie vaste organisten van de Protestantse Gemeente Sliedrecht, te weten Scott Baks, Hans Dubbeldam en Ad van Leeuwen, laten zaterdag 8 februari 2025 op het orgel aan Middeldiepstraat 6 horen waartoe zij muzikaal in staat zijn. Het concert begint om 19.30 uur.
Dit bijzondere instrument, bouwjaar 1880 – en in de winter van 1890 -1891 vanuit Dordrecht over het ijs van de Merwede aangevoerd, heeft een rijke geschiedenis achter de rug. Ondanks die respectabele leeftijd bezit het orgel nog steeds een rijke klankkleur. (Archieffoto Protestantse Gemeente Sliedrecht)
Naast werken op het orgel zullen ook de piano, accordeon en saxofoon te horen zijn. Na het concert met samenzang is er tijd voor koffie/thee en ontmoeting met de muzikanten.
Toegangsbewijs
Kaarten kunnen vooraf worden besteld door een e-mail te sturen naar: actiegks@gmail.com of gewoon aan de deur worden gekocht. De kosten bedragen € 5,– p.p. De opbrengst komt ten goede aan de herinrichting van De Voorhof.