door Hans van der Aa
SLIEDRECHT – Drukte zaterdag op het plein van de Johannes Calvijnschool aan de Scheldelaan. Daar vond zaterdag 17 juni 2023 de jaarlijkse Beth-El kerk braderie plaats.
De vele kraampjes, gezellige hoeken waar wat gegeten en gedronken kon worden en natuurlijk het heerlijke weer. Alle ingrediënten voor een geslaagde braderie. (Foto Hans van der Aa / Sliedrecht24)
Het was een gezellige drukte. De braderie was ook dit jaar weer gevarieerd qua opzet. Leuk item van de dag was de Beth-El Orgel Quiz, waarbij een LEGO-schaalmodel van het orgel kon worden gewonnen. Hiervoor moesten op een formulier tien vragen worden beantwoord.
Tekst gaat verder onder foto.
De opbrengst van de braderie gaat naar de christelijke gereformeerde kerk. (Foto Hans van der Aa / Sliedrecht24)
Opbod
Het hoogtepunt zat rond half twaalf, toen de mannen van het opbod hun aantreden deden. Per opbod werden verschillende spullen en diensten verkocht.
Ieder jaar weer een leuke, gezellige ontmoetingsplek voor jong en oud, met opbrengst voor het goede doel.