Opbrengst oliebollenactie levert aanschaf van ruim honderd schooluniformen op

SLIEDRECHT – De oliebollenactie van de christelijke basisschool Oranje-Nassau van afgelopen week heeft een bedrag van € 1.950,– opgebracht. Het doel was om geld op de halen voor schooluniformen voor kinderen op de Filipijnen en dat is gelukt. 

Met het geld kunnen 107 uniformen worden aangeschaft. Op de foto staan v.l.n.r. Noor, Ise, Aron, Esa en Nienke. (Foto Carin v.d. Herik)

De familie Van Dijk, met hun kinderen Yoa, Mirre en Maninne (het gezin had hun kinderen op de basisschool aan de Merwestraat – red.), is voor een periode van twee jaar op de Filipijnen. Zij steunen daar de plaatselijke bevolking, waar mogelijk en liepen tegenaan het feit aan dat veel kinderen het verplichte schooluniform niet konden betalen. Door de geweldige respons vanuit Sliedrecht is dat nu mogelijk. 

2 gedachten over “Opbrengst oliebollenactie levert aanschaf van ruim honderd schooluniformen op”

  1. Wat een mooi initiatief van de Oranje Nassauschool en wat een prachtig resultaat. Familie van Dijk en de kinderen in de Filipijnen zullen hier zeker heel blij mee zijn.

Plaats een reactie

*=Verplicht veld