SLIEDRECHT – Op een speelplaats achter de 10-hoogflat is nabij een speelplaats aan de Tiendweg donderdag 13 april 2017 een deels verbrande Bijbel gevonden.
De deels verbrande Bijbel lag bij een zitje van een basketbalveld. (Foto Sliedrecht24)
In de buurt waren kinderen aan het spelen en zij vonden het erg wat daar was gebeurd. Volgens hen lag de schriftuur er al even. Het is niet bekend hoe de Bijbel daar is gekomen en wie deze in brand heeft gestoken.
Mis stukje onderbouwing in deze reactie.
Wat een ziekmakende reactie J.S. levensbelangrijk voedsel zeg je, dikke bull shit is het.
Gaan ze hier ook al aan de gang?
Mee eens, Nomen Nescio! De hel zou losbreken.
Voelt het nu goed aan, Jan? Even lekker spuien? Want dat is wat je nu doet. Zelf heb ik tijdens mijn werk (gem. reiniging) dit Boek Het Woord ook zien liggen. Ik heb Het opengeslagen op de tafel gelegd, in de hoop dat iemand een blik zou werpen. Misschien jij wel?! Ik wens je toe dat je er in gaat lezen. Het is namelijk levensbelangrijk voedsel. Ook voor jou. Gewoon beginnen. Goede Paasdagen !!
Vervang het woord Bijbel voor Koran en we waren landelijk nieuws geweest.
Hoi Janny, Ik respecteer zeker de mens, maar niet welk geloof dan ook. Dat neemt niet weg dat ik het goed vind, dat andermans spullen in de brand worden gestoken. Maar stel dat het bv. een woordenboek was geweest, dan was het geen nieuws geweest. En misschien heeft de eigenaar van het boek het zelf gedaan.
Mvg Jan
Boek met verhaaltjes, Jan?? Je trapt met zo’n uitspraak veel mensen op hun hart! Zeker in ons christelijke dorp! Toon wat meer respect graag!
Beste Jan,
Alles wat bijzonder is, is helaas nieuws. Wen er maar aan.
We brengen groot en klein nieuws.
We weten echt wel in te schatten. Fijne avond.
Redactie Sliedrecht24
O, o, wat een nieuws, is gewoon een boek met verhaaltjes. Dat dit op een nieuwspagina komt, zeg.