Nieuw seizoen christelijk mannenkoor Ichthus van start

SLIEDRECHT – Het christelijk mannenkoor Ichthus begint maandagavond 28 augustus 2017 weer met de koorrepetities. Het Sliedrechtse interkerkelijke koor is uitgegroeid tot één van de grootste en bekendste mannenkoren van Nederland en staat onder leiding van de bekende musicus-dirigent Martin Zonnenberg.

De koorleden komen vanuit de wijde omtrek.(Foto christelijk Sliedrechts mannenkoor Ichthus)

De concertagenda voor het nieuwe seizoen vermeldt tal van interessante optredens.Woensdag 30 augustus 2017 wordt meegewerkt aan de slotavond ‘Zingen in de zomer’ op Urk. Verder staan er dit najaar optredens gepland in Wijk en Aalburg, Grote kerk Dordrecht, Laurenskerk Rotterdam en De Doelen in Rotterdam. Ook staat er cd opname in Tiel op de agenda. 

Aanmelden
Mannen met belangstelling voor het zingen in koorverband worden van harte uitgenodigd om vrijblijvend enkele koorrepetities bij te wonen. De repetities zijn op maandagavond van 20.30.22.00 uur in de Grote kerk van Sliedrecht. Meer informatie over het koor en de concerten staat online op hun website

Plaats een reactie

*=Verplicht veld