SLIEDRECHT – Straten in Sliedrecht-Oost zaten woensdagavond 18 september 2019 zonder openbare straatverlichting. Dat was zo rond de flat Valkhof en op andere plaatsen in de Vogelbuurt.
Deze foto is gemaakt in de wijk Vogelbuurt, waar de staatverlichting het niet deed. (Foto Jesse van ’t Hof)
Ook is het donker op straat bij de rotonde Lijsterweg/Thorbeckelaan, Prof. Kamerlingh Onneslaan, P.C. Hooftlaan, Genestetstraat, Rembrandtlaan en bij de Deltalaan en de Prickwaert in Sliedrecht-West. De oorzaak van het uitvallen van de openbare straatverlichting bleek volgens netbeheerder Stedin te zitten in de zendapparatuur. Tegen 21.00 uur was het euvel verholpen. In meerdere gemeenten in de Drechtsteden en daar buiten was er uren geen straatverlichting.
Donkere dagen houd inbrekers op afstand! Nou @Sliedrechtgem dat zal niet lukken als de pas nieuwe straatverlichting uit staat.Welkom inbrekers!
— Cvw (@corne_vw) September 18, 2019