NEW-Bellevue opent eind mei deuren

SLIEDRECHT – Horeca-ondernemer Gerard Kok en compagnon chef-kok Stephan Brand beginnen een restaurant in het pand van voorheen Bellevue aan Merwestraat 55 en het gaat NEW-Bellevue heten. Een herkenbare en goede naam altijd geweest. Het nieuwe restaurant krijgt een frisse uitstraling en het is in een modern jasje gestoken. Eind mei 2025 wordt de officiële opening verwacht.

Het pand is eigendom van Wim Blokland, die het restaurantdeel heeft verpacht aan Kok/Brand. Ook voor de appartementen boven NEW- Bellevue zijn huurders gevonden. (Archieffoto Hans van der Aa / Sliedrecht24)

Vrijdag 7 maart 2025 hebben Gerard Kok, Stephan Brand en gebouw-eigenaar Wim Blokland de handtekeningen gezet onder de overeenkomst voor NEW-Bellevue. Kok is bekend van cateringservice De Gelegenheid en lunchroom De Broodjesgigant. Voor het restaurant wordt momenteel personeel gezocht. Mail naar: info@new-bellevue.nl.

11 gedachten over “NEW-Bellevue opent eind mei deuren”

  1. Als het goed is wordt het een mooi Restaurant aan het water in.
    We komen na de opening snel lunchen en dineren! Veel succes gewenst met de opening!

  2. Bas Breur
    Ik schreef dit om het gezeur over deze dag te beperken.
    Er zijn 2 horecagelegenheden open in sliedrecht.

  3. Fijn!!
    Veel succes, mooie locatie, mis nog steeds deze Ruben en Tineke..
    En nu niet gaan zeuren over zondag open?
    NEE…
    Dan zijn er andere gelegenheden, dit stond in de voorwaarde…

Plaats een reactie

*=Verplicht veld