Nationaal volleybalteam: ‘Trots op nieuwe schoenen’

SLIEDRECHT – “Mijn telefoon staat roodgloeiend en Facebook loopt over van de berichten”, zegt Jeffrey van Mourik, eigenaar van schoenenzaak J. v. Mourik & zn. Mensen reageren enthousiast op het bezoek, dat het Nederlands volleybalherenteam maandag 23 mei 2016 bracht aan de schoenenzaak aan de Kerkbuurt. Van Mourik meette de mannen deze maandag herenschoenen aan, van het kwaliteitsmerk Van Bommel. In de selectie van het nationaal volleybalherenteam zitten twee Sliedrechtse spelers, Nimir Abdelaziz en Floris van Rekom.

Van Mourik is gespecialiseerd in grote maten. Veel spelers van het nationaal herenvolleybalteam zijn lang en hebben volgens Van Mourik schoenmaat 48, 49 en soms zelfs 50. De schoenenzaak aan de Kerkbuurt levert deze maten (Foto schoenenzaak J. v. Mourik & zn.)

De volleybalspelers gaan de Van Bommel schoenen volgens Van Mourik dragen vóór en na een wedstrijd. De schoenen zullen heel wat voetstappen achterlaten in binnen- én buitenland. Zeer regelmatig vertrekken de spelers naar het buitenland om mee te doen aan internationale wedstrijden.

‘Bedankt!’
De naam van de Sliedrechtse schoenenzaak zal de komende jaren vaak voorbij komen via het Twitteraccount en de Facebookpagina van het Nederlands volleybalherenteam. Op de Facebookpagina van het team was dinsdag 24 mei 2016 al te lezen: “Trots op onze nieuwe Van Bommel schoenen van Van Mourik Schoenen uit Sliedrecht. Bedankt!” Bij het bericht plaatste het nationale team ook enkele foto’s. 

‘klein ventje’
De schoenenzaak is een overeenkomst aangegaan voor langere tijd. Van Mourik: “Het is geen éénmalige actie. We zijn official supplier voor meerdere jaren.” Het idee om het Nederlands herenvolleybalteam te sponsoren is ontstaan uit contacten die eigenaar Van Mourik heeft met de Sliedrechtse spelers van het nationale herenvolleybalteam. “Ik speel mijn leven lang al volleybal. De aanvoerder van het Nederlands volleybalherenteam, Nimir Abdelaziz komt uit Sliedrecht. Ik kende hem al als klein jongetje. Hij mocht ooit in mijn team spelen, vanwege een geblesseerde speler.” Van Mourik vertelt lachend verder:  “Ik dacht in eerste instantie wat moet zo’n klein ventje nou in dit team, maar hij bleek hartstikke goed te zijn. Hij kwam in de Eredivisie en is later al snel weggeplukt door andere clubs. Zijn carrière ging toen snel. Later dacht ik weer aan hem … Wij zijn gespecialiseerd in grote maten. Daaraan wilde ik meer bekendheid geven. Regionaal zijn we al bekend. Maar hoe bereik je ook mensen in bijvoorbeeld Zwolle en Middelburg? Toen dacht ik aan Namir en aan het Nederlands volleybalherenteam en van het een kwam het ander. Ik ben toen met de Nederlandse Volleybal Bond om de tafel gegaan. En daaruit is het sponsorcontract voortgekomen.”

Van Bommelactie
“Omdat de schoenenzaak sponsor is geworden van het Nederlands herenvolleybalteam en maandag de spelers zijn voorzien van een paar ‘van Bommels’ begint Van Mourik woensdag 25 mei 2016 met een speciale ’van Bommelactie’ in de winkel”, aldus eigenaar Jeffrey van Mourik.

Plaats een reactie

*=Verplicht veld